شرایط و مقررات

خرید از فروشگاه آنلاین کفش R&W به معنی آگاهی و موافقت شما مشتریان گرامی با شرایط و ضوابط ذیل است:

مشتریان محترم هنگام سفارش کالا می بایست اطلاعات صحیح و کامل را در جداول مربوطه درج نمایند. بدیهی است کاستی و یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش و ارسال به موقع خواهد شد.
فروشنده پس از تأیید سفارش و آماده سازی کالا، زمان دقیق ارسال کالا را تعیین و به اطلاع خریدار می رساند.
درصورتی که مشتریان گرامی شیوه پرداخت در محل را انتخاب نمایند و تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش در سایت پاسخگوی تلفن مندرج در فاکتور جهت هماهنگی و تایید سفارش نباشند، این سفارش ابطال گردیده و پیگیری و ارسال آن صورت نمی پذیرد.

اگر مشتریان گرامی پرداخت در محل را انتخاب نمایند، در صورت افزایش قیمت محصولات تا زمان پرداخت، فاکتور با قیمت جدید محاسبه خواهد شد.
جهت ثبت سفارش برای شهرهایی غیر از تهران، با توجه به ارسال کالا از طریق پست یا تیپاکس، درج کدپستی اجباری است و در صورت عدم درج و یا ناقص بودن آن مسئولیت عدم دریافت کالا و هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد.

شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال سفارش ها در محدوده تهران: در صورت خرید حداقل پانصد هزار تومان، ارسال سفارش در شهر تهران (به جز منطقه ۲۲ و شهرری) توسط پیک و به صورت رایگان است. سفارش هایی که قبل از ساعت 11 ظهر تکمیل گردند ارسال کالا در همان روز و بین ساعت 16 الی 20 می باشد.

مدت زمان تحویل کالا در محدوده شهر تهران، یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمی شود.)

در صورت درخواست مشتری برای ارسال کالا غیر از ساعت 16 الی 20، هزینه حمل در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت می شود.

هرگونه مغایرت، نقص یا ایراد فنی، می بایست در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل اعلام و کالا مرجوع شود.

ارسال سفارش ها در مراکز استان و شهرستان ها (به جز تهران): حمل کلیه سفارش ها توسط پست پیشتاز یا تیپاکس صورت می گیرد و برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست پیشتاز یا تیپاکس صادر و به درخواست مشتری به ایشان ارائه می گردد.

مدت زمان تحویل کالا برای شهرستان ها بین ۲ تا ۴ روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نمی شود.)

هزینه حمل در مراکز استان ها و شهرستان ها ۱۵۰,۰۰۰ ریال است که از طریق درگاه بانکی یا به صورت انتقال وجه کارت به کارت پرداخت می شود.

شرایط و ضوابط برگشت و تعویض کالا

برگشت کالا و حق انصراف: قبل از ارسال کالا در صورت انصراف از خرید، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد. انتقال وجه به طور معمول بین ۲ تا ۵ روز کاری انجام می شود.

بعد از ارسال کالا و تسویه حساب، در صورت انصراف از خرید، کالای خریداری شده تنها به مدت ۲ روزکاری از تاریخ صدور فاکتور و به شرط عدم هرگونه استفاده یا خسارت به کالا، حق تعویض کالا با کالای هم قیمت یا با قیمت بالاتر محفوظ بوده و هزینه ارسال مجدد کالای تعویضی به عهده خریدار می باشد.