گروه صنعتی R&W در سال ۱۳۶۹ در شهر تهران با تولید اندک در زمینه کفش زنانه شروع به کار و با تعداد پرسنل نزدیک به ۸ نفر توانایی تولید روزانه ۶۰ جفت کفش را داشت و امروز به یاری خداوند متعال و پشت کار مداوم و بهره وری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید کفش با پرسنل بالای ۱۵۰ نفر قادر به تولید روزانه ۸۰۰ جفت کفش را دارا می باشد.

این گروه صنعتی برای تولیدات خود با بهروی از تکنولوژی روز دنیا، مواد اولیه مرغوب و استاندارد، چرم طبیعی در قسمت رویه و آستر و در قسمت زیره از زیره های استاندارد پی یو ،تی پی یو، ترمو و لاستیک استفاده می نمائید و تمام قالب های ماهیچه مورد استفاده در این گروه صنعتی از استاندارد های روز دنیا و متناسب با فیزیک های مختلف پا تهیه می نمائید.

از نگاه تولید کنندگان کفش R&W ، شعار ((زیبا ، راحت، مطمئن)) شعاریست که سر فصل تولید شده است تا بتوان به تولید ایرانی ، افتخاری ایرانی معنای واقعی ببخشد.

گروه صنعتی R&W در سال ۱۳۶۹ با هدف ایجاد اشتغال در زمینه تولیدات کفش چرمی استاندارد فعالیتش را آغاز کرد.

درباره کفش R&W

از جمله مهم ترین محصولات گروه صنعتی R&W کفش چرمی زنانه و مواد اولیه کفش است.
بدون شک آنچه تولیدات یک مجموعه و یا گروه صنعتی را موفق می کند و آن را به عنوان یک نشان در جایگاه مناسبی به مشتریان معرفی می نماید، کیفیت است و این مهم ترین ویژگی محصولات گروه صنعتی R&W است.

گروه صنعتی R&W فعالیت خود را با ۶ نیرو کاری آغاز و هم اکنون حدود ۱۶۰ نفر نیروی انسانی را در رده های مختلف به صورت مستقیم مشغول به کار کرده است.
اغلب مصرف کنندگان برای خرید کفش به استاندارد بودن و به روز بودن طراحی کفش بسیار اهمیت می دهند آنچه باید در ارتباط با تولیدات R&W دانست این است که محصولات این گروه صنعتی، استاندارد و قابل رقابت با برندهای معتبر خارجی است و با آن که در تولیدات از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود، با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های کالاهای پرطرفدار در بازار، خدمات پس از فروش آن هاست. گروه صنعتی R&W علاوه بر راحتی و زیبایی از خدمات پس از فروش مطابق با استانداردهای روز دنیا برخوردار است.

گروه صنعتی R&W معتقد است هر تولیدکننده می تواند با مشتری مداری، کیفیت خوب کالا، خدمات پس از فروش و مناسب بودن با ذائقه مصرف کنندگان، جایگاه مناسبی نزد مشتریان در بازار های داخلی و خارجی دست یابد.